باربری تهران 1720 تماس بگیرید
  • با ما تماس بگیرید(تلفن شهرستان)

    22719193 021+

  • با ما تماس بگیرید (تلفن تهران)

    1720+

  • تماس
 باربری در تهران و شهرستان‌ها

باربری در تهران و شهرستان‌ها

اشتراک گذاری در شبکه ها

بدون شک زندگی در دنیای شهری امروز باعث شده تا آرامش ذهنی بسیاری از ما تحت تاثیر مسائل استرس‎زای زیادی قرار بگیرد. اکثر موضوعاتی که به صورت روزمره با آنها سر و کار داریم، عاملی برای افزایش نگرانی‌ها هستند. در این میان در نظر بگیرید که مستاجر هستید و باید هر از گاهی به یک خانه جدید اسباب کشی کنید. یا صاحب یک کسب و کار هستید و می‌خواهید محل شرکت یا فروشگاه خود را تغییر دهید. در همین شرایط است که به احتمال زیاد تمام فکر و ذکر شما پیش هزینه‌های این جا به جایی خواهد بود چون قطعاً تا همین‌جای کار برای پیدا کردن یک محل جدید، به خودی خود هزینه زیادی را متحمل شده‌اید و مایل هستید تا باربری و اسباب کشی به جای جدید با کمترین هزینه انجام شود. به دفعات پیش آمده که صاحبان اسباب و اثاثیه، به دلیل بی‌دقتی و تحقیق نکردن، متحمل هزینه‌های سنگینی شده‌اند. البته این ضرر مالی را می‌توان از دو جنبه بررسی کرد: یکی هزینه باربری و قیمتهای نامعقول آن و دیگری ضرر مالی ناشی از انتخاب نادرست شرکت اتوبار و وارد شدن خسارات و آسیب‌های زیاد به اسباب و اثاثیه. در واقع همیشه باید مراقب تعرفه های باربری خیلی بالا یا خیلی کم بود و یقین داشت که هر یک از آنها در نهایت به نوعی برای مالک بار نامناسب هستند.

بهترین اقدام پیش از اسباب کشی این است که در همان ابتدای کار با شرکت حمل بار و اسباب کشی وارد گفتگو شوید و از آنها بخواهید تا کلیه هزینه‌ها را به صورت جزئی برای شما شرح دهند. در این راستا، باید تعرفه های مختلف مربوط به مسافت، زمان کار نیروهای باربری، نوع وسیله باربری، تعداد افراد مشغول به کار و نرخ دستمزد هر یک بر اساس تخصص و خدمات ارائه شده، تجهیزات مورد استفاده برای بسته بندی اسباب و اثاثیه و موارد متعدد دیگر در نظر گرفته شده و مشتری به طور کامل و دقیق از کلیه این تعرفه‌ها مطلع باشد. در واقع هزینه ها باید به صورت جداگانه و مطابق با فاکتورهای شفاف تعیین شده باشند. در چنین شرایطی دیگر در پایان کار غافلگیر نخواهید شد و با هیچگونه هزینه پیش‌بینی‌نشده‌ای هم رو به رو نخواهید بود. بسیاری از شرکت‌های نامعتبر باربری، سیاست عدم شفافیت را در پیش می‌گیرند و به طور دقیق به مشتری اعلام نمی‌کنند که کلیه مراحل باربری در تهران و شهرستان‌ها چقدر هزینه دارد. در اینجاست که وقتی مشتری تعرفه باربری و صورتحساب باربری را می‌بیند، قطعاً با یک شوک شدید و آنی مواجه خواهد شد! باید توجه داشته باشید که هرگز نمی‌توان هزینه نهایی اسباب کشی را بر اساس یک نسخه از پیش تعیین شده برای همه محاسبه کرد چون قیمت باربری در تهران و شهرستان‌ها به عوامل متعددی بستگی دارد که ادامه مقاله امروز زیبا بار آنها را با هم مرور خواهیم کرد.

عوامل موثر در قیمت باربری در تهران و شهرستان ها
به منظور ایجاد معیاری واحد برای تعیین نرخ باربری در تهران و شهرستان ها و همین طور برای پیشگیری از وقوع هرگونه تخلفات احتمالی، اتحادیه‌های باربری تهران و شهرستانها اقدام به تعریف شفاف تعرفه های جا به جایی دورن شهری و برون شهری کرده‌اند. نرخ حمل بار به فاکتورهای مختلفی وابسته است که در اینجا به آنها اشاره خواهیم کرد.

1. تعرفه باربری با توجه به نوع خودروی باربری
شاید اولین عامل موثر در تعیین قیمت باربری، نوع خودرو و وسیله نقلیه‎ایست که اسباب و اثاثیه با استفاده از آن جا به جا می‌شود. البته انتخاب خودرو هم به نوبه خود به عوامل دیگری از جمله نوع بار، مسافت مورد نظر برای حمل و نقل و وزن بار وابسته است. بدیهی است که استفاده از خودروهای مختلفی مانند وانت بار، نیسان بار، کامیون، تریلی و خاور، تعرفه‌های متفاوتی نیز دارند.

2. تعرفه باربری با توجه به تعداد کارگران باربری
اینکه چه تعداد کارگر در کل روند اسباب کشی مشغول به کار باشند، تفاوت چشمگیری در هزینه نهایی باربری ایجاد می‌کند. بدین منظور باید به دقت مشخص شود که در هر مرحله (شامل بسته بندی، چیدمان و باربری) به چند کارگر نیاز خواهد بود. گاهی به علت سنگینی بار، مقدار زیاد اسباب و اثاثیه، فاصله و تعداد طبقات زیاد تا محل بارگیری، به تعداد بیشتری کارگر نیاز است. شرکتهای باربری معتبر، پیش‌بینی‌های لازم برای چنین شرایطی را نیز دارند و در صورت نیاز به تعداد بیشتری کارگر حمل بار، هزینه مشخصی را محاسبه خواهند کرد. البته پیش از شروع کار، کلیه این هزینه‌ها بر اساس مشاوره و بررسی دقیق محاسبه خواهد شد.

3. تعرفه باربری با توجه به فاصله از محل بارگیری
بهترین حالت بارگیری زمانی اتفاق می‌افتد که ماشین مخصوص حمل و نقل بتواند درست جلوی ساختمان‌های مورد نظر توقف کند و کارگران باربری بتوانند بدون برخوردن به هیچ مانع یا طی مسافت‌های طولانی، وسایل را به ماشین منتقل کنند. اما این اتفاق همیشه رخ نمی‌دهد و در بعضی موارد، به دلیل شلوغی خیابان، کم‎عرض بودن خیابان، ساخت و ساز در ساختمان‌های مجاور و غیره، ماشین باربری در فاصله دورتری توقف می‌کند. این موضوع باعث افزایش هزینه باربری خواهد شد.

4. تعرفه باربری با توجه به وزن بار
هزینه حمل وسایل سنگینی مانند یخچال‌های ساید بای ساید یا گاوصندوق با سایر وسایل خانگی و شرکتی برابر نیست و این مورد نیز باید در زمان محاسبه هزینه اسباب کشی در نظر گرفته شود.

5. تعرفه باربری با توجه به خدمات چیدمان و بسته‎بندی
در صورت تمایل به استفاده از خدمات جانبی مانند چیدمان و بسته‌بندی، هزینه جداگانه‌ای برای آنها در صورتحساب منظور می‌شود. در همین راستا کارگران متخصص در امر بسته بندی، با ابزار و تجهیزات مناسب به محل اسباب کشی اعزام می‌شوند و با نهایت دقت کار بسته بندی کلیه وسایل را انجام می‌دهند. در مقصد نیز، امکان چیدمان وسایل به طور کامل وجود دارد.

6. تعرفه باربری با توجه به مسیر حمل بار
حمل و نقل بار در مسیرهای مختلف، هزینه متفاوتی دارد. باربری درون شهری یا برون شهری، مسیرهای کوتاه یا طولانی درون شهری و سختی مسیر، همگی می‌توانند بر هزینه باربری تاثیرگذار باشند.

7. تعرفه باربری با توجه به تعداد طبقات
اینکه محل بارگیری و محل تخلیه بار در کدام طبقه باشند، نقش موثری در تعیین هزینه حمل و نقل بار ایفا می‌کند. در همین راستا، هزینه حمل و نقل اسباب و اثاثیه در ساختمان‌های فاقد آسانسور و برج‌های بلند قاعدتاً بیشتر خواهد بود.

اسباب کشی ارزان در تهران و شهرستانها
در نهایت توجه کنید که هیچ ارزانی بی‌علت نیست و هر گرانی هم ضامن سلامت بار شما نخواهد بود. تبلیغات زیادی با عنوان اسباب کشی ارزان دست به دست می‌شوند و مشتریان بالقوه را به استفاده از چنین خدماتی ترغیب می‌کنند. اما موضوعی که در میان به آن توجه نمی‌شود، دلیل این ارزانی است. افراد غالباً به دلیل این تبلیغات فریبنده، جذب این شرکتهای باربری می‌شوند و اسباب و اثاثیه خود را به دست آنها می‌سپارند و خوشحالند که با کمترین هزینه قرار است وسایل خود را به محل جدید منتقل کنند. اما نمی‌دانند که همین به ظاهر صرفه‌جویی اولیه، چه ضررهای مالی جبران‌ناپذیری را به آنها وارد خواهد کرد. آسیب‌های جزئی و کلی حین بارگیری و تخلیه بار و جا به جایی و حمل و نقل بین طبقات، زخمی شدن در و دیوار منزل و محل کسب و کار، بی تجربگی راننده و رانندگی نادرست و وارد شدن خسارت به وسایل در وسیله نقلیه و موارد مشابه دیگر، همگی از جمله خساراتی هستند که به واسطه استفاده از خدمات باربری و حمل و نقل ارزان‌قیمت متوجه شما خواهند بود. جالب است بدانید که شرکتهای نامعتبر و غیرحرفه‌ای باربری، مسئولیتی نیز در قبال این خسارت متقبل نخواهند شد و شما می‌مانید و مقدار زیادی خسارت مالی و درگیری فکری و گرفتاری.

حمل و نقل مطمئن با زیبا بار
با تمام این اوصاف، اگر می‌خواهید همان قدم اول را سفت و محکم و مطمئن بردارید و نگران وارد شدن خسارت و صدمه به وسایل خود نباشید، کافیست شرکت باربری زیبا بار را انتخاب کنید و از این طریق، کار را به دست کاردان بسپارید. زیبا بار با قیمت باربری مناسب در تهران و شهرستان ها آماده خدمات‌رسانی به شماست.

استعلام قیمت باربری در تهران و شهرستان
به علاوه، در صورت استفاده از خدمات باربری زیبا بار، می‌توانید به راحتی از نرخ باربری به تهران و شهرستانها مطلع شوید. برای این کار کافیست با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید و با شرح دقیق سفارش خود، هزینه مورد نیاز برای اسباب کشی را استعلام کنید. توجه داشته باشید که نوع بار، وزن بار، مبدا، مقصد، تعداد افراد درگیر، نوع وسیله نقیله، خدمات جانبی و غیره نقشی اساسی در تعیین هزینه باربری دارند، بنابراین برای ارائه صحیح این اطلاعات کاملاً دقت داشته باشید.

 

تماس سریع

تماس سریع

کیلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonتماس بگیرید