باربری تهران 1720 تماس بگیرید
  • با ما تماس بگیرید(تلفن شهرستان)

    22719193 021+

  • با ما تماس بگیرید (تلفن تهران)

    1720+

  • تماس
 خدمات حمل اثاثیه چقدر هزینه دارد؟

خدمات حمل اثاثیه چقدر هزینه دارد؟

اشتراک گذاری در شبکه ها

حمل اثاثیه و هزینه آن

اگر تا به حال درگیر اسباب کشی شده باشید، حتماً می‌دانید که در این زمان احساسات کاملاً متناقضی به سراغتان می‌آیند. احساس شادی و شعف از نقل مکان به منزل یا محل کار جدید می‎تواند نویدبخش تجربیات و اتفاقات تازه باشد و انرژی مضاعفی به شما ببشخد. اما در همین حال که به خاطر این فرصت جدید خیلی خوشحال هستید، با فکر کردن به پروسه طولانی جا به جایی وسایل منزل یا شرکت شاید لبخند روی لب‌های شما خشک شود و دست روی دست بگذارید و یک جا بنشینید! شاید هم از آن دسته افراد باشید که دوست دارید همه کارها و جزئیات مربوط به اسباب کشی را خودتان انجام دهید. در این صورت راه پیش روی شما کمی پستی و بلندی خواهد داشت، اما اگر تجربه و مهارت کافی را داشته باشید، از پس آن بر خواهید آمد. حالت دیگری هم وجود دارد: مثلاً شاید دوست داشته باشید که با یک دکمه حرکت سریع به جلو، از تمام روزهای سخت و طاقت فرسای اسباب کشی عبور کنید و بعد چشم باز کنید و تمیز و مرتب در منزل یا محل کار جدیدتان نشسته باشید بدون اینکه ذره ای از روزها و ساعات سخت بسته بندی و اسباب کشی و حمل بار به خاطر بیاورید! 

البته انتخاب یک شرکت باربری خوب می‌تواند دقیقاً همین عملکرد را برای شما داشته باشد و کار باربری و جا به جایی وسایل را آنقدر برای شما ساده کند که واقعاً چیزی از سختی‌های آن را در ذهنتان نگه ندارید. حمل اثاثیه قطعاً به تجربه و مهارت خاصی نیاز دارد که یک شرکت باربری خوب می‌تواند به بهترین شکل از عهده آن بر بیاید. اتوبارها و شرکت های باربری که خدمات حمل اثاثیه ارائه می‌دهند، به قدری در این کار سابقه دارند که به خوبی به همه جوانب حمل و نقل بار و باربری مسلط هستند و شما می‌توانید با خاطری آسوده، ناظر پیشرفت سریع کار و بسته بندی حرفه ای اسباب و اثاثیه، حمل بار، چیدمان اثاثیه و خیلی از خدمات دیگر باشید.

نکات منفی اسباب کشی به صورت شخصی

اگر همانطور که در ابتدا گفتیم، از آن دسته افراد هستید که دوست دارید شخصاً کلیه امور مربوط به اسباب کشی را انجام دهیدف باید مراقب باشید. نداشتن تجربه و مهارت کافی می‌تواند برای شما دردسر ساز باشد. به علاوه، برای اسباب کشی بی‌دردسر، به تجهیزات و ماشینهای باربری هم نیاز دارید. بنابراین اگر فکر می‌کنید می‌توانید همه این موارد را تامین کنید، به فکر اسباب کشی به صورت شخصی باشید. در غیر این صورت، بهتر است به صورت منطقی تصمیم‌گیری کنید و از شرکتهای باربری کمک بخواهید. 

مقایسه اسباب کشی شخصی با اسباب کشی به کمک شرکت باربری

در ادامه قصد داریم شما را با بعضی از جوانب منفی اسباب کشی به صورت شخصی آشنا کنیم:

1.      اگر از خدمات باربری حرفه ای استفاده نکنید، مدت زمان بیشتری را باید صرف اسباب کشی کنید.

2.      با استفاده نکردن از خدمات حمل اثاثیه مجبور خواهید بود مدت زمان بیشتری را از کسب و کار خود دور بمانید و این امر از نظر اقتصادی به نفع شما نخواهد بود.

3.      حمل اثاثیه و باربری به برنامه‎ریزی دقیقی نیاز دارد. وقتی از خدمات اسباب کشی تخصصی استفاده نکنید، استرس و فشار عصبی زیادی را متحمل خواهید شد.

4.      اگر قصد داشته باشید کار یک گروه حرفه ای باربری را خودتان یک تنه انجام دهیدف فشار جسمی زیادی نیز به شما وارد می‌شود.

5.      آشنا نبودن با اصول صحیح باربری و دسترسی نداشتن به ابزار و تجهیزات مناسب، می‌تواند باعث بروز اشتباه یا نیاز به رفت و آمدهای پی در پی شود.

6.      وقتی به جای استفاده از خدمات بسته بندی حرفه ای لوازم منزل، خودتان اقدام به این کار کنید، احتمال آسیب دیدن وسایل شما بیشتر می‌شود.

7.      نداشتن اطلاعات لازم درباره ظرفیت ماشین های باربری، باعث می‌شود که وسیله نقلیه نامناسبی را انتخاب کنید.

 

مزایای حمل اثاثیه با خدمات شرکت باربری

با کمی تامل می‌توان به این نتیجه رسید که بهتر است از همین ابتدای کار، جلوی بروز هرگونه اشتباه ناشی از تجربه ناکافی را گرفت و کار را به شرکتهای باربری معتبر سپرد. درست است که برای این کار باید هزینه حمل اثاثیه را به آنها پرداخت کنید، اما مطمئناً این هزینه کمتر از خسارت مالی‌ای خواهد بود که در صورت انجام اسباب کشی به صورت شخصی، متوجه لوازم شما می‌شود. مزایای حمل و نقل و باربری وسایل منزل توسط شرکت باربری عبارتند از:

1.      استفاده از بهترین وسایل و تجهیزات برای بسته بندی لوازم منزل

2.      بسته بندی دقیق و مراقبت از وسایل شکستنی

3.      اعزام کارگران باربری و بسته بندی متخصص و با تجربه

4.      انتخاب ماشین باربری متناسب با نیاز مشتری

5.      خدمات حمل اثاثیه با بیشترین سرعت و بهترین کیفیت

حفظ ایمنی و امنیت بار شما از مبدا تا مقصد 

اهمیت حمل اثاثیه با استفاده از ماشین های باربری

خیلی از افراد شاید در نگاه اول اینطور تصور کنند که وسایل منزل را می‌توان با هر نوع ماشینی جا به جا به کرد و فقط کافیست که این وسیله، چهار چرخ داشته باشد! اما انتخاب ماشین مناسب برای باربری از اصول جدایی ناپذیر یک اسباب کشی بی‌دردسر است. شرکتهای باربری معتبر، ناوگانی مجهز شامل انواع ماشینهای باربری دارند که بر اساس نیاز مشتری از آنها استفاده می‌کنند، مانند وانت بار، نیسان، خاور، تریلی، کامیونهای مسقف یا روباز و غیره. البته باید توجه داشت که هزینه استفاده از هر یک از ماشینهای باربری نیز با دیگری متفاوت است و این موضوع به حجم بار، نوع بار، مسافت بین مبدا و مقصد و آب و هوای فصلی بستگی دارد.

هزینه حمل اثاثیه توسط شرکت باربری

حالا می‌رسیم به هزینه اسباب کشی توسط شرکتهای باربری که قطعاً برای همه افرادی که قصد جا به جایی دارند حائیز اهمیت است. بارها اتفاق افتاده که مشتری در زمینه هزینه تمام شده حمل اثاثیه دچار سردرگمی می‌شود چون بسیاری از شرکتهای باربری به درستی و به صراحت همه هزینه های پیدا و پنهان کار را از ابتدا اعلام نمی‌کنند. همین موضوع باعث دلخوریهای زیادی می‌شود که طبیعتاً روی کیفیت خدمات و رضایت مشتری نیز تاثیرگذار خواهد بود. البته ناگفته نماند که بروز چنین ناهماهنگی‌هایی بیشتر از همه به ضرر شرکت باربریست چون با در صورت تکرار چنین روندی، قطعاً اطمینان مشتریان بالقوه از شرکت باربری سلب می‌شود. شرکتهای باربری معتبر و خوشنام، سعی می‌کنند با کارشناسی دقیق، کار برآورد هزینه اسباب کشی را به درستی انجام دهند و از این طریق با مشتری صادق بوده و رضایت و را جلب کنند.

عوامل موثر در تعیین هزینه حمل اثاثیه توسط شرکت باربری

معمولاً ردیف‌های مشخصی برای محاسبه هزینه حمل اسباب و اثاثیه وجود دارد که عبارتند از:

1.      قیمت ماشین باربری برای حمل لوازم منزل

2.      مسافت مبدا تا مقصد

3.      دستمزد کارگر اسباب کشی

o       دستمزد کارگر برای طبقات بالاتر افزایش پیدا می‌کند

o       دستمزد کارگر با بیشتر شدن مدت زمان کار افزایش پیدا می‌کند

4.      بیمه باربری

o       نرخ بیمه باربری معمولاً به ازای هر یک میلیون تومان ارزش بار محاسبه می‌شود

5.      هزینه حمل اثاثیه سنگین مانند یخچال ساید بای ساید، پیانو، گاوصندوق، کتابخانه و بوفه سنگین، تردمیل، بوفه‌های بزرگ شیشه ای

6.      هزینه های مازاد اسباب کشی شامل هزینه ساعات بیشتر کار خاور، نیسان، وانت، دستمزد اضافی کارگر، فاصله زیاد تا محل تخلیه شامل طبقات بالا و کوچه‌های تنگ و باریک بدون قابلیت توقف ماشین باربری

7.      هزینه بسته بندی

o       هزینه کارگر حرفه ای بسته بندی

o       هزینه مواد مصرفی مانند کارتن، چسب، ضربه گیر حبابدار، فوم، کاغذ بسته بندی و غیره

با جمع بندی همه این موارد و هرگونه خدمات دیگر که به آن نیاز داشته باشید، نرخ نهایی حمل اثاثیه مشخص خواهد شد. شاید با دیدن این لیست، به نظرتان برسد که می‌توانید با حذف چند بند، هزینه‌های خود را کاهش دهید. مثلاً شاید بخواهید تعداد کارگر کمتری را انتخاب کنید. اما این کار در واقع باعث سود شما نخواهد شد، چون هر چه تعداد کارگران نسبت به حجم کار کمتر باشد، مدت زمان لازم برای حمل اثاثیه بیشتر خواهد شد. در این صورت هم تعداد ساعات کار کارگران بیشتر شده و هم مدت توقف ماشین باربری افزایش خواد یافت که هر یک از آنها به نوبه خود باعث بالا رفتن هزینه کلی اسباب کشی می‌شوند. بنابراین توصیه می‌شود که از ابتدا، خدمات مورد نظر را متناسب با حجم کار سفارش دهید. اگر چندان در این زمینه مطمئن نیستید، می‌توانید با مشاوران شرکت باربری تماس گرفته و نیاز خود را توضیح دهید. آنها قطعاً بهترین و به‌صرفه‌ترین راهکار را به شما پیشنهاد خواهند داد. بدین صورت نه کارگران بیش از اندازه خسته می‌شوند و نه کار شما به درازا می‌انجامد. به علاوه، با خسته شدن کل پرسنل درگیر اسباب‌کشی، از جمله کارگر بسته بندی، کارگر باربری و راننده، احتمال خطای انسانی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

برای استفاده از خدمات حمل اثاثیه با ما تماس بگیرید.

تماس سریع

تماس سریع

کیلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonتماس بگیرید