باربری تهران 1720 تماس بگیرید
 • با ما تماس بگیرید(تلفن شهرستان)

  22719193 021+

 • با ما تماس بگیرید (تلفن تهران)

  1720+

 • تماس
 آیا باید از خدمات باربری آنلاین استفاده کرد؟

آیا باید از خدمات باربری آنلاین استفاده کرد؟

اشتراک گذاری در شبکه ها

باربری اینترنتی و حمل و نقل داخلی

باربری آنلاین و خدمات حمل و نقل اینترنتی چیست

اگر خوب به مناسبات روزمره خود دقت کنیم، متوجه می‌شویم که امروزه تقریباً هر خدمتی که سابقاً به صورت سنتی از آن استفاده می‌کردیم، دستخوش تغییر و تحولات زیادی شده و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ارائه می‌شود. سرچشمه این تغییرات، عموماً شلوغتر شدن دنیای امروزی و مشغله کاری نسل فعلی است. سابقاً امور ساده‌ای مانند پرداخت هزینه قبض‌های خدماتی هم مستلزم مراجعه حضوری به بانک‌ها و ایستادن در صف و معطلی بی‌اندازه بود، اما حالا با انتخاب چند گزینه در گوشی هوشمند می‌توان بدون کوچکترین جا به جایی این قبضها را پرداخت کرد. خدماتی مثل حمل و نقل داخلی و اسباب کشی هم از این قاعده مستثنی نیستند و در شکل امروزی و مدرنش به شیوه اینترنتی ارائه می‌شوند. اکثر افراد به خاطر کمبود وقت و نداشتن دانش، مهارت و تجربه لازم برای اسباب کشی، ترجیح می‌دهند از خدمات شرکتهای باربری استفاده کنند. بدین صورت، بار بزرگ اسباب کشی را زمین گذاشته و آن را به دست کارشناسان می سپارند. ولی پیدا کردن یک شرکت باربری معتبر به صورت حضوری هم سختی های خودش را دارد. برای این کار باید به صورت تلفنی یا حضوری از باربری های نزدیک خود کسب اطلاع کنید و موارد متعددی را با هم مقایسه کنید که این کار شاید برای عده‌ای زمان‎بر باشد. به همین خاطر باربری‌های آنلاین ایجاد شده اند تا کار این دسته از افراد را ساده تر کنند.

لزوم استفاده از خدمات باربری اینترنتی برای حمل و نقل داخلی

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، برنامه های کاربردی زیادی در دسترس عموم قرار گرفته اند که عمدتاً باعث ساده تر شدن امور خدماتی و ارتباطاتی شده است. شرکت های باربری هم با درک دقیق از نیاز بازار و با در نظر گرفتن شرایط منحصر به فرد اجتماعات امروزی، همراه با جریان نوآوری‌های مدرن پیش رفته اند و با کمک گرفتن از اهل فن، برنامه های کاربردی ویژه‌ای متناسب با کسب و کار خود ارائه داده‌اند. اپلیکیشنهای مختلف باربری آنلاین به راحتی روی گوشی های هوشمند نصب می شوند و مجموعه متنوعی از گزینه‌های قابل سفارشی سازی شدن را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اما نباید از این حقیقت چشم‌پوشی کرد که با وجود ظهور برنامه های باربری اینترنتی، استفاده از خدمات باربری به شیوه سنتی همچنان پا بر جاست. خدمات شرکتهای باربری اینترنتی صد در صد آنلاین بوده و کاربران می‌توانند سفارش های حمل و نقل داخلی بار و اسباب کشی خود را از میان گزینه های متعدد در این برنامه ها انتخاب کرده و سفارش دهند. مواردی مانند نوع بار، حجم بار، محل بارگیری، مقصد تخلیه بار، نوع ماشین‌های باربری، تعداد کارگران بسته بندی، تعداد کارگران باربری و گزینه های مختلف دیگر از طریق باربری اینترنتی قابل انتخاب هستند. پس از برگزیدن دقیق همه فاکتورهای مورد نیاز و در واقع پس از ثبت سفارش اسباب کشی اینترنتی، شرکتهای باربری آنلاین نیروهای خود را به محل انتخابی شما اعزام خواهند کرد و کار بسته بندی لوازم منزل، حمل اثاثیه و چیدمان مطابق با سفارش انجام خواهد شد. به علاوه قوانینی از سوی اتحادیه برای روند کار باربری های آنلاین وضع شده که بر اساس آن دیگر نباید نگران ایمنی و امنیت بار خود باشید. با اینکه این قوانین دقیقاً با قوانین حاکم بر شرکتهای باربری سنتی برابری نمی کند، اما بخشی از نیازهای حقوقی و قانونی صاحب بار را تامین خواهند کرد. 

نحوه سفارش خدمات باربری آنلاین

کافیست وارد برنامه باربری اینترنتی شوید، مشخصات خود را وارد کرده و ثبت‌نام کنید. سپس خدمات مورد نظرتان را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کرده و به مرحله بعد بروید. حالا موقع انتخاب آدرس و زمان و مشاهده صورتحساب نهایی است. در صورت رضایت از گزینه‌های انتخابی و هزینه نمایش داده شده، می‌توانید نحوه پرداخت را به دلخواه انتخاب کنید و بعد از آن دیگر کار تمام است. پرسنل مربوطه در روز و ساعت تعیین شده به محل مورد نظر شما اعزام خواهند شد. 

باربری اینترنتی قابل اعتماد

استاندارد مورد نظر برای انتخاب باربری آنلاین ارتباط مستقیم با نوع باری دارد که قصد ارسال آن را دارید. در صورتی که می‌خواهید بار حساس و گرانبهایی را جا به جا کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از باربری های اینترنتی بدون واسطه خدمات بگیرید. بدین صورت شما می‌توانید مستقیماً با شرکت باربری ارتباط برقرار کرده و پیگیری امور ارسال بار خود باشید. به علاوه طی روند باربری به این روش، کلیه مسئولیت‌ها راساً متوجه شرکت باربری آنلاین خواهد بود. 

خدمات آنلاین باربری

نکات منفی باربری سنتی

با وجود پدید آمدن راهکارهای نوین برای باربری و شکل گرفتن باربری اینترنتی، هنوز هم هستند کسانی که همچنان ترجیح می‌دهند از خدمات باربری به شیوه سنتی استفاده کنند. اگرچه نمی توان ماهیت باربری سنتی را به کلی زیر سوال برد، اما می‌توان به بعضی از نقاط ضعف آن اشاره کرد:

1.      مشکل پیدا کردن یک شرکت باربری در نزدیکی محل مورد نظر

2.      مشکل در برآورد دقیق هزینه تمام شده باربری و مقایسه با سایر شرکتهای اتوبار

3.      دشواری در بررسی سوابق کاری و پرس و جو از مشتریان سابق

4.      محدودتر بودن انتخاب بین گزینه های موجود برای ماشین های باربری

 

5.      روند سنتی تسویه حساب و در مواردی بروز اختلاف حساب هنگام پرداخت نهایی

مزایای باربری اینترنتی

باربری آنلاین همانطور که به آن اشاره شد، باعث سهولت روند طاقت فرسای حمل و نقل داخلی بار و اسباب کشی شده است. از جمله مزایای استفاده از خدمات باربری اینترنتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • تعیین آدرس دقیق مبدا و مقصد در برنامه باربری آنلاین: دیگر لازم نیست به صورت شفاهی آدرس بدهید.
 • وجود گزینه های متنوع برای انتخاب نوع ماشین باربری و نحوه ارسال بار: با باربری اینترنتی انواع ماشین های باربری در اختیار شماست.
 • وجود گزینه های مخصوص انتخاب تعداد کارگر بسته بندی و کارگر باربری: دیگر محدودیتی برای انتخاب خدمات مورد نیاز نخواهید داشت.
 • امکان مشاهده فاکتور، پیش از ثبت سفارش و تصمیم گیری درباره ثبت سفارش اسباب کشی: دیگری نیازی به طی کردن روند پر پیچ و خم ثبت یک سفارش به روش سنتی نیست. استفاده از خدمات اسباب کشی آنلاین، شما را از هر نوع کاغذبازی خلاص می‌کند.
 • وجود دو گزینه پرداخت آنلاین و نقدی هزینه حمل بار و اسباب کشی: همراه داشتن پول نقد در گیر و دار جا به جایی وسایل، دیگر یک ضرورت نیست.
 • قابلیت ردگیری ماشین های باربری در هر لحظه از مسیر: امکان رصد لحظه به لحظه محل دقیق ماشین باربری به صورت آنلاین وجود دارد و همین امر، اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان می‎آورد.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه به واسطه خدمات دقیق و برنامه ریزی شده: دیگر نباید زمان زیادی را صرف هماهنگی لازم برای اسباب کشی و باربری کنید.
 • امکان بهترین مسیریابی برای راننده در موقعیتهای شلوغ شهری: این بخش از کار تماماً به عهده برنامه‌های مسیریاب خواهد بود و هیچگونه خطای انسانی در آن رخ نخواهد داد.
 • ثابت باقی ماندن نرخ حمل بار از ابتدا تا انتهای کار و عدم وجود هزینه های پنهان: سیاست اصلی باربری های آنلاین، شفافیت در نرخ‌گذاری است.
 • نرخ های رقابتی خدمات باربری: هر باربری آنلاین روش خاصی برای محاسبه نرخ هزینه های خود دارد که نسبت به فاصله مبدا و مقصد، بر حسب کیلومتر محاسبه می شود. اکثر باربری های آنلاین نرخ پایین تری نسبت به نرخ خدمات شرکت های باربری سنتی دارند. 

در انتها باز هم یادآور می‌شویم که برای استفاده از خدمات باربری آنلاین و حمل و نقل داخلی، حتماً یک شرکت قابل اطمینان را انتخاب کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonتماس بگیرید