اتوبار جردن
۲۲ آذر, ۱۳۹۵
اتوبار قیطریه
۲۲ آذر, ۱۳۹۵

حمل و نقل وسایل با باربری ولنجک

باربری ولنجک تهران با ارائه کلیه خدمات در منطقه باربری شمال تهران شامل اثاث کشی اتوبار ولنجک شامل بسته بندی اثاثیه ، کارگران مخصوص اثاث کشی با تجربه و تبحر کافی برای حمل انواع وسیله های بزرگ و سنگین دارای کامیونت و خاور های ۶ متری ، نیسان و وانت بار آماده ارائه خدمات باربری در منطقه ولنجک تهران می باشید.

ارائه خدمات اختصاصی و ویژه اتوبار و باربری در ولنجک

توسط ناوگان بزرگ سریع بار ارائه هنده خدمات باربری ولنجک

بسته بندی حرفه ای و تضمینی با بالاترین کیفیت و لوازم روز بسته بندی (فوم، نایلون حباب دار مرغوب، سلفون، کارتن های ۳ الی ۵ لایه و همچنین برای اولین بار در ایران کارتن های ۷ لایه با نشان حک شده،بسته بندی مبلمان، میز، تخت خواب، بسته بندی مخصوص لباس ، بسته بدی چنین آلات و لوازم شکستنی با بالاترین ضریب اطمینان چیدمان اصولی و صحیح در انواع ماشین برای حمل و نقل از قبیل وانت، نیسان، خاور، ایسوزو و تریلر. همه ی ماشین ها دارای کانتینر های سقف پوشیده و ایمن و ۳ لایه عایق کاری شده توسط موکت پیچیدن در حدود ۱۰۰ پتو دور لوازم برای جلوگیری از رسیدن کوچکترین ضربه یا صدمه به وسایل شما.

حمل اثاثیه منزل، کالا، بار و کالای خانگی، تجاری و اداری از شعبه باربری ولنجک به سراسر تهران و ایران.

کارگران ماهر و با تجربه و خوش اخلاق

رانندگان ماهر و ماشین های مدل بالا در کنار مدیریت قوی با سابقه ۱۵ سال

حمل و نقل بار شما در ولنجک یا هر نقطه ی دیگر تهران به سراسر کشور در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین سطح کیفی خدمات با شرکت اتوبار شمیرانات

همه چیز را به ما بسپارید و کمال آرامش را در حین باربری تجربه کنید.

پاسخگویی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل تماس با تلفن دفتر شعبه ولنجک: ۲۲۷۱۳۸۴۰

بازدید و مشاوره رایگان در محل شما بهترین نوع خدمات با قیمت مناسب و توافقی

برای ارتباط با ما جهت رزرو نوبت یا مشاوره می توانید با شماره های باربری ولنجک تماس بگیرید.

اگر به دنبال اتوبار و باربری برای حمل اسباب و وسایل خود هستید همین الان با شماره باربری ولنجک ۲۲۷۱۳۸۴۰ تماس بگیرید تا از خدمات اتوبار ولنجک در سرتاسر تهران بزرگ بهره مند شوید. کافیست با باربری ولنجک تماس بگیرید ، ما با ارائه مشاوره صحیح و تدوین زمان بندی و برنامه کارآمد برای اسباب کشی ، خیال شما را از بی نظمی ها و بی برنامه گی های اثاث کشی آسوده میسازیم.

سرویس بسته بندی باربری ولنجک

سرویس های بسته بندی موجود در باربری ولنجک از بهترین متریال در کنار تجربه استفاده کرده و با قرار دادن فوم و سلفون بین لوازم شما در کارتن های ضخیم و محکم ، خطر شکستن و از بین رفتن لوازم منزل شما را به صفر میرساند . همچنین با چسب های عریض و پهن درب کارتن ها و اطراف آن ها را محکم میبندیم تا کارتن ها پاره یا از هم باز نشوند. در باربری ولنجک تمامی این خدمات را با یک تماس با شماره ۲۲۷۵۳۹۹۶ خواهید داشت. باربری تهران با تجربه ای چند ساله در امر باربری و اتوبار در خدمت شماست.

 

 

Call Now Button