باربری پاسداران
۲۲ آذر, ۱۳۹۵
اتوبار شهرک غرب
۲۲ آذر, ۱۳۹۵

اتوبار ونک متخصص در بسته بندی و حمل و نقل با کارکنانی متعهد و مجرب ، دارای مجوز از اتحادیه با  بهترین سرویس دهی جهت حمل اثاثیه منازل،حمل بار ادارات ، باربری در تهران بهترین ها را برای شما به عمل می آورد .در هر نقطه از استان تهران هستید فقط کافیست با ما تماس حاصل نمایید تا از بهترین خدمات اتوبار در ونک بهره مند شوید.

باربری و اتوبار تهران در ونک و ملاصدرا آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی این منطقه می باشد. باربری و اتوبار تهران با توجه به تخصص و سابقه خود انواع خدمات باربری و اتوبار و حمل بار را به شهروندان منطقه ونک با پشتیبانی بیمه باربری ارائه می دهد.

تلفن تماس : ۲۲۷۱۹۱۹۳ – ۲۲۷۱۳۸۴۰ – ۲۲۷۵۳۹۹۶

کلیه خدمات باربری در تهران به صورت شبانه روزی می باشد.

اتوبار ونک همیشه در حمل و نقل و جابجایی وسایل اداری ، تجاری و خانگی برترین بوده و الگوی دیگر اتوبارها به حساب می آید نرخ و هزینه ای که باربری تهران در قبال جابجایی دریافت می کند بسیار کمتر از سایر باربری ها می باشد . اتوبار ونک در امر بسته بندی وسایل ابتدا جعبه هایی با ابعاد وسایل تهیه نموده و در بسته بندی وسایل شکستنی به منظور حفاظت و جلوگیری از شکستن آنها و ضربه های احتمالی که در بارچینی و جابجایی ممکن است اتفاق بیافتد ابتدا در کف جعبه ها از ضربه گیر های مخصوص استفاده نموده.

نبود ضربه گیر در کف جعبه احتمال شکستگی را افزایش میدهد و باعث آسیب رسیدن به وسایل می شود. باربری در تهران با کادری پر تلاش و آموزش دیده در امر حمل و نقل و بسته بندی با بالاترین دقت عمل ظروف را در جعبه قرار داده و فضاهای خالی را با پلاستیک های حبابدار و حوله های ضربه گیر پر می نماید زیرا فضای خالی در بارچینی و حمل و نقل باعث له شدگی کارتن ها و جابجا شدن اجناس موجود در آن می شود.  بعد از اتمام این کار درب جعبه ها به درستی بسته شده و برچسب زده می شود تا چیدمان آنها در مقصد به آسانی صورت پذیرد.

اتوبار ونک

باربری ونک

اتوبار تهران

باربری در تهران

اتوبار در تهران

باربری تهران

 

Call Now Button