باربری سعادت آباد
۳ آذر, ۱۳۹۵
باربری نیاوران
۲۲ آذر, ۱۳۹۵

3

باربری گیشا با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه اسباب کشی و باربری شهری و با رزومه کم نظیر و درخشان بهترین سرویس باربری در محدوده گیشا ( کوی نصر ) را با قیمتی بسیار مناسب ارائه مینماید. جهت سفارش سرویس اسباب کشی و باربری در گیشا با شماره تلفنهای اتوبار تهران تماس حاصل نمایید.

باربری در گیشا : باربری در تهران

باربری گیشا مفتخر است که بهترین سرویس باربری در گیشا را به اهالی محترم این منطقه ارائه نماید. خدمات حمل و نقل و باربری این شرکت در گیشا با برآورد هزینه مناسب و طبق تعرفه در اتحادیه باربری ارائه میشود.

خدمات اسباب کشی و باربری گیشا

اتوبار شمیرانات  متخصص در حمل و نقل اتوبار و باربری در تهران و شهرستان حمل تضمینی وسایل منزل . شرکت ها و ادرات . جابجایی جهیزیه عروس با بهترین سرویس دهی VIP.با داشتن سابقه کار بالا در اتوبار و باربری در زمینه حمل و نقل با استاندارد جهانی خیال مشتریان عزیز را درحیطه کار آسوده کرده ایم

اتوبار گیشا با در اختیار داشتن بزرگترین سایز کامیون درون شهری مسقف فلزی و دیواره های موکت کاری برای جلوگیری از سایدن لوازم به دیواره های داخلی کانتین هر کامیون مجهز شده به ۵۰ عدد پتو برای بسته بندی رایگان وسایل داخل کامیون ( برای بسته بندی سرویس مبلمان . لوازم اشپزخانه اعم از یخچال.لباسشویی.ظرفشویی.گاز و کمد.و ویترین…) گردید است.

  • ارسال خودرو مناسب باربری : وانت بار، نیسان بار ف خاور و کامیون ( مسقف و روباز )
  • اعزام کادر باربری ماهر و ورزیده جهت حمل و نقل وسائل منزل و اداری
  • اعزام نیروی ماهر خانم جهت محیطهای کاملا زنانه ( فقط از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ بعد از ظهر )
  • ارسال لوازم بسته بندی با قیمت مناسب ( نایلون ، کارتن، پلی اتیلن، بابل رپ، کارتن رگال دار و … )
  • اعزام نیروی متخصص بسته بندی و اسباب کشی

بهترین خدمات اتوبار و باربری در گیشا را از اتوبار تهران بخواهید، جهت هماهنگی با شماره تلفن های ۲۲۷۵۳۹۹۶- ۸۸۶۵۲۹۲۲ تماس حاصل نمایید.

 

Call Now Button