اتوبار ولنجک
۱ آذر, ۱۳۹۵
اتوبار
۳ آذر, ۱۳۹۵

باربری تجریش

باربری تجریش پیشرو در صنعت حمل و نقل اثاثیه منزل و کالای تجاری و اداری. باربری در تجریش متخصص در امر بسته بندی حرفه ای با پرسنلی جوان و مجرب,حمل بار و اثاثیه منازل و ادارات با کامیونهای بزرگ، موکت کاری شده، اتوبار تجریش با کارگرانی خوش برخورد، ورزیده و حرفه ای آماده خدمت رسانی و جابجای آسان و بدون دردسر خاور،کامیون،کامیونت،vip

 آماده ارائه خدمات اتوبار تهران و باربری در تهران بصورت شبانه روز به ساکنین محترم منطقه تجریش می باشد . باربری تجریش با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه و با سابقه ۱۵ سال کار همواره آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد .

باربری تهران با رعایت قوانین مربوط به باربری به بیمه نمودن تمامی وسایل و تجهیزات مشتریان قبل از حرکت و به موقع رساندن بار به مقصد و حساب نمودن هزینه حمل و نقل با مشتری با توجه به نرخ اتحادیه می باشد .  اتوبار تجریش دارای کادری ماهر در زمینه حمل بار و باربری می باشد . افرادی ماهر و صبور در زمینه جابجایی وسایل و رانندگانی با سابقه درخشان و محتاط در زمینه رانندگی را در مجموعه کاری خود قرار داده است . همچنین باربری تجریش انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است .

باربری تجریش و اتوبار تجریش در تهران یک از بزرگترین و معتبرترین باربری ها در تهران که دارای کادری متخصص و مجرب در امر حمل و نقل و باربری می باشد.

دارای تخصص کامل در بسته بندی وسایل منازل و ادارات

دارای تخصص در حمل یخچالهای ساید بای ساید

دارای تخصص در حمل حرفه ای گاوصندوق

دارای تخصص در حمل پیانو و ابزار موسیقی

اتوبار تجریش

اتوبار تهران

باربری در تهران

باربری تهران

اتوبار در تهران

اتوبار شمیرانات

باربری تجریش

باربری شمال تهران

اتوبار شمال تهران

باربری شمیرانات

Call Now Button