اتوبار تجاری و اداری
۱ آذر, ۱۳۹۵
اتوبار ولنجک
۱ آذر, ۱۳۹۵

p1

اتوبار ظفر به عنوان یک مرکز تخصصی اسباب کشی با در اختیار داشتن کادر مجرب، کارگران ورزیده و تجهیزات و کامیونهای مخصوص سر پوشیده همچون خاور، کامیونت های ایسوزو و هیوندای و نیسان وانت، ارائه دهنده کلیه خدمات باربری شامل حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری، جهیزیه، مبلمان اداری و منزل، حمل یخچالهای ساید، لوازم صوتی و تصویری، گاو صندوق، بسته بندی و حمل انواع کالا در تهران و شهرستان می باشد. این مرکز دارای مجوز رسمی از  اتحادیه می باشد. اتوبار تهران بصورت شبانه روزی آماده ارائه کلیه خدمات حمل و نقل و  باربری ارزان قیمت به همه مناطق تهران و کشور، در اختیار کلیه شهروندان عزیز می باشد.
شما می توانید فقط با یک تماس به آسان ترین روش ممکن اسباب کشی نمایید.

تلفن تماس : ۲۲۷۱۹۱۹۳ – ۲۲۷۱۳۸۴۰ – ۲۲۷۵۳۹۹۶

بسته بندی اصولی و درست یکی از مهم ترین ویژگی های ما در اتوبار ظفر می باشد که خود باعث تمایز این شرکت با دیگران شده است. اگر در بسته بندی اثاثیه از کارتن های ضخیم و محکم استفاده کنید خطر شکستن و آسیب دیدگی لوازم منزل و اسباب شما تقریبا صفر خواهد بود و دیگر نگران شکستن آنها نخواهید بود.

باربری در تهران

از دیگر خدمات اتوبار ظفر که در شمال تهران مستقر برای خدمات رسانی در زمینه اسباب کشی به همشهریان میباشد زمان بندی مدیریت شده حمل نقل است. با تجربه ۱۵ ساله در امر باربری و حمل و نقل به خصوص در مناطق شمال تهران اکنون قادر به ارائه یک برنامه ریزی کامل و جامع برای حمل اثاثیه منزل شما هستیم. مدیریت زمان و زمانبندی دقیق بهترین کمک را به شما خواهد کرد تا در اسرع وقت این امر طاقت فرسا را پشت سر گذاشته و از آن خاطره خوشی در ذهنتان به جا بگذارید.

Call Now Button